مد و فشن

فرق بلوز و شومیز در چیست؟

فرق بلوز و شومیز در چیست؟

یکی از سوالات پیرامون خرید لباس زنانه تفاوت بلوز و شومیز است. به راستی کدام یک از این محصولات مناسب شماست؟

در این مقاله قصد داریم به این سوال اساسی پاسخ دهیم و به شما در جهت یک خرید موثر کمک کنیم.

بلوز زنانه

بلوز چیست؟

برای آنکه بتوانیم پاسخ درستی برای این سوال که تفاوت بین بلوز و شومیز چیست داشته باشیم؛ ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که هر کدام از این محصولات چه تعاریفی دارند و برای چه موقعیت‌هایی استفاده می‌شوند.

در گذشته، بلوز مورد استفاده‌ی کشاورزان و دهقانان قرار می‌گرفت اما امروز به عنوان یک آیتم محبوب در کمد اغلب ما یافت می‌شود و در دوخت آن لطافت و لختی پارچه مورد توجه قرار می‌گیرد.

بلوز زنانه-5

بلوز زنانه-6

شومیز چیست؟

شومیز در زمان‌های قدیم به عنوان پوششی برای پوشاندن لکه‌ها استفاده می‌شد به این صورت که مردان و زنان از این محصول زیر لباس اصلی خود استفاده می‌کردند.

در گذشته این لباس به عنوان لباس جلو باز مورد استفاده قرار می‌گرفته در حالی که امروزه به شکل لباس جلو باز دکمه دار زنانه درآمده است.

امروزه استفاده از این محصول بین افراد گسترش یافته است و به صورت آستین دار و بدون آستین توسط خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شومیز زنانه

فرق بلوز و شومیز چیست؟

علیرغم آنکه این دو محصول شباهت زیادی به هم دارند تنها دو تفاوت اصلی شومیز و بلوز را از هم جدا می‌کند و این تفاوت هم در این است که بلوز حتما باید جلو بسته باشد، و قد لباس که در بلوزها قد بلوزها معمولا کوتاه‌تر هست در صورتی که در شومیز اینگونه نیست.

در آخر…

امیدواریم که خواندن این مقاله برای شما مفید بوده باشد و به شما در جهت انتخاب لباس مناسب کمک نماید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *