مد و فشن

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف

مدل کیف مطلوب برای هر کسی با هر اندامی فرق می کند، برای همین نیز لازم است اول فرم بدن و اندام‌مان را بشناسیم و آن‌گاه سراغ کیف‌هایی برویم که به ما میایند و مارا خوش استایل‌تر می کنند. در‌این مطلب مدل کیف مطلوب برای هر بدنی را معرفی کرده‌ایم، با ما همراه باشید.

مدل کیف برای زنان قد بلند و لاغر

دست خانم‌های قدبلند و لاغر اندام در گزینش کیف به طور کامل باز است، این دسته از بانوان می توانند با خاطر راحت سراغ هر گونه کیف که دوست دارند بروند، از کوله پشتی‌ های بزرگ گرفته تا کیف دوشی یا این که حتی کیف دستی (Clutch bag) و مدل‌های پستچی! فقط نکته‌ای که قد بلندهای لاغر اندام بایستی به آن توجه کنند این است که هر چقدر اندازه‌ی کیف کوچکتر باشد، قد آنها بلندتر به نظرمی رسد. به این ترتیب بهتر است سراغ این مدل‌ها نروند.

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-8

به عنوان یک خانم قدبلند در صورتی دوست دارید خیلی هم کشیده به نظر نیایید بهتر است سراغ کیف‌هایی با سایز متوسط و یا این که طرح‌های بزرگ و مهیج بروید. مثلا در فصل بهارمی توانید از کیف‌های گل‌دار نیز استفاده نمایید.

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-9

قد کوتاه‌ها چه کنند؟

خانم‌های ریز جثه و قد کوتاه نیز گزینه‌های شیک و هیجان انگیزی پیش رویشان دارند، درصورتی که شما نیز یک خانم قد کوتاه هستید از کیف‌های بزرگ دور بمانید و با جمله‌هایی نظیر «من کلی وسیله دارم که باید توی این کیف جایشان بدهم» خودتان را گول نزنید، خانم‌های کوچک اندام باید سراغ کیف‌های با‌مزه‌ و کوچک بروند. مدل‌های دوشی برای این دسته از زنان ایده‌آل می‌باشند.

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-2

البته استفاده از مدل‌ کیف کوچکی که روی آرنج دست قرار می گیرد نیز عالی است، در نهایت به خاطر داشته باشید زنجیر یا بند کیف شما نباید آنقدر بلند باشد که کیف پایین‌تر از لگن شما قرار بگیرد. این کارمنجر می‌شود قدتان کوتاه‌تر به نظر برسد.

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-3

اگر شبیه سیب هستید

اگر فرم بدنتان مشابه سیب است، یعنی بالاتنه‌تان تو پر است و شانه‌های عریض دارید باید دور کیف‌های کوچک با دسته‌های کوتاه را خط قرمز بکشید. در عوض سعی نمایید حواس بیننده را با به کارگیری از کیف‌های دوشی، مدل کیف پستچی یا هر کیفی با دسته یا بند بلند، از سرشانه‌ها غافل کنید. استفاده از کیف‌هایی که روی آرنج دست قرار می گیرند نیز به شما پیشنهاد می شود، این توصیه‌ها را جدی بگیرید!

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-4

کیف مناسب برای فرم بدن گلابی

فرم تن گلابی درست خلاف سیب، در معنای داشتن پایین‌تنه تو پر و درشت است. در صورتیکه به‌این مدل از فرم تن تعلق دارید باید تلاش نمایید حواس بیننده را به سمت بالاتنه‌تان جلب کنید، برای این کار چند ترفند در آستینتان داشته باشید.

اول از همه از کیف‌هایی با سایز میانگین و رنگ‌های شاد و روشن استفاده نمائید. بند کیف شما باید کوتاه باشد، طوری که کیف درست زیر آرنج شما قرار بگیرد. نکته بعد نیز اینکه یادتان باشد هرگز نباید از کیف‌هایی استفاده نمائید که بندشان آن‌ها را تا روی لگن شما می آورد درصورتی که این کار را بکنید، پایین تنه شما بزرگتر به نظر می رسد.

به عنوان نکته آخر یادتان باشد تا جایی که برایتان ممکن است سراغ کیف‌های خیلی بزرگ با جرئیات و جینگول‌های زیاد نروید.

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-5

کیف مناسب برای فرم بدن ورزشکاری

در حالتی که جزو خانم‌های ورزش کار هستید و بدنتان حالت زاویه‌دار و برش خورده دارد، سعی کنید سراغ کیف‌هایی با همین مدل نروید، به عبارت دیگر استفاده از مدل کیف مربع، مستطیل و هر شکل هندسی دیگری با زاویه‌های تند برای شما ممنوع است.

درصورتی که از این مدل‌ها استفاده نمائید به نظر می رسد آدم خشک و خشنی هستید. در عوض استفاده از مدل کیف های گرد و بیضی برای شماعالی عمل می کند. ضمن این‌که کیف یا این که حتی کوله ورزشی گرد شما قادر است انواع و اقسام جزئیات و تزئینات را روی خودش داشته باشد.

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-6

خانم‌های سایز بزرگ چه کنند؟

اگر یک خانم سایز بزرگ یا این که پلاس سایز (Plus Size) هستید متاسفانه نمی‌توانید سراغ کیف‌های دستی کوچک بروید. بهترین مدل کیف برای شما کیفی است که بزرگ باشد و در عین داشتن طرح‌، رنگ روشنی نیز داشته باشد. چنانچه هم عاشق کیف دستی هستید و دوست دارید برای مهمانی سراغش بروید، از کیف‌های دستی بزرگ به جای مدل‌های معمولی و کوچک استفاده نمائید.

مدل کیف مناسب برای اندام های مختلف-7

اگر مقاله را پسند کردید آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را در تهیه هر چه بهتر مقالات یاری کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *