مد و فشن

کفش های همیشه مد

کفش های همیشه مد

کفش های همیشه مد

بهترین خرید، خریدی است که بر مبنای کیفیت باشد. اگر محصول با کیفیت و مرغوبی بخرید می توانید مطمئن باشید که سال ها با شما خواهند ماند. این امر به ویژه در مورد کفش ها به خوبی مصداق پیدا می کند. مثلا اگر یک کفش خوب از کریستین لوبوتن بخرید، هر چقدر هم که در میهمانی ها تحرک داشته باشید و یا تمام شهر را با دوستان تان پیاده قدم بزنید، با چنین کفش زنانه چند صد دلاری هم کفش تان آخ نخواه گفت و هم اعتماد بنفس فوق العاده ای در میان اطرافیان تان خواهید داشت. با این دیدگاه به قول انگلیسی ها هنوز آنقدر فقیر نخواهید بود که دیگر مرتبا پول خرج جنس ارزان و بی کیفیت کنید.

هرچند که مدهای مختلف زود به زود می آیند و می روند، اما بعضی جامع ها و کفش ها همواره محبوبیت و به روز بودن خود را تا سال ها حفظ می کنند. دو ویژگی وجود دارد که باعث می شود یک کفش همواره مد روز باقی بماند: زرق و برق بی حد یا سادگی تمام. کفش های این چنینی که طراحی خلاقانه ای دارند تبدیل به مجموعه های همیشگی یک برند می شوند که هرساله با کمی تغییر باز تولید می شوند.

در ادامه به معرفی بعضی از کفش هایی می پردازیم که از زمان تولیدشان تاکنون همچنان محبوب و به روز باقی مانده اند.

کفش پاشنه بلند زنانه دکولت از کریستین لوبوتن

کفش پاشنه بلند زنانه دکولت از کریستین لوبوتن

کفش زنانه 3،395 دلاری Decollete از بزرگترین برند تولید کننده کفش زنانه جهان، یعنی توسط Christian Louboutin تولید شده است که البته شباهت بسیاری به کفش مدل Abel از برند Jimmy Choo دارد. هر چند که کفش لوبوتن کمی بلند تر است و پاشنه سوزنی 10 سانتی متر (4 اینچی) دارد و جلوی آن همراه با طرح سبک و نوک تیز است ولی هر دوی آنها از کفش های همواره محبوب جهان باقی مانده اند.

کفش پاشنه بلند زنانه دکولت از کریستین لوبوتن-6 کفش پاشنه بلند زنانه دکولت از کریستین لوبوتن-5 کفش پاشنه بلند زنانه دکولت از کریستین لوبوتن-4 کفش پاشنه بلند زنانه دکولت از کریستین لوبوتن-3 کفش پاشنه بلند زنانه دکولت از کریستین لوبوتن-2کفش دکولت مانند همه دیگر کارهای زنانه لوبوتن دارای کف و پاشنه قرمز رنگی است اما خود کفش از ورنی مارپیتون با رنگ خاکستری مایل به قهوه ای، کفه ی قرمز و رویه کریستال کاری شده ساخته می شود.

طرح ساده و فوق العاده شیک دکولت موجب شده که خانم های مشهوری چون ریتا اورا، ریس ویترسیون و اما رابرتس از طرفداران پرو پا قرص آن باشند. قیمت آن از 625 دلار شروع شده تا 3،395 دلار می رسد.

کفش بدون پاشنه بلت از شنل

کفش بدون پاشنه بلت از شنل

کفش زنانه بدون پاشنه Ballet از برند فرانسوی شنل حدود 1،595 دلار قیمت دارد. این کفش راحتی فوق العاده در جلوی خود رنگی متفاوت، با لوگوی CC همراه با یک روبان گره زده کوچک تزئینی و زنانه دارد.  کفش فوق العاده راحت، سبک و در شکل و شمایل کوچک است که علی رغم راحتی بالای آن می توان کفش بالت را در موقعیت های رسمی هم پوشید. این کفش قیمتش از 675 دلار شروع می شود و تا 1،595 دلار می رسد و توسط خانم های مشهوری چون هیلاری داف، کایل ریچاردز، پاریس هیلتون و دیانا کروگر پوشیده می شود.

کفش بدون پاشنه بلت از شنل-2 کفش بدون پاشنه بلت از شنل-3 کفش بدون پاشنه بلت از شنل-5 کفش بدون پاشنه بلت از شنل-4

نیم پوتین دابل پلات فرم از جوزه زانوتی

نیم پوتین دابل پلات فرم از جوزه زانوتی

امروزه نیم پوتین های Double Platform Booties از برند Giuseppe Zonatti به طرز فوق العاده همه جا رواج پیدا کرده است. این نیم پوتین های پاشنه بلند از طرف طراحان و برند های بسیاری مورد تقلید قرار گرفته و رقابتی بین آنها ایجاد کرده است. این امر یعنی که این گونه کفش ها هیچ وقت از مد نمی افتند.

این کفش ها که تا بالای مچ را می پوشانند همه در ایتالیا تولید می شوند هر چند که پاشنه آن 15 سانتی متر (6 اینچ) است، ولی این نیم پوتین مچی با آن رنگ مشهور مشکی و رویه جیر خود مورد علاقه پترا اکلستون، لی آن رایم و ویکتوریا بکهام قرار گرفته است. دابل پلات فرم که بیشتر مناسب پیاده روی است حدود 895 دلار قیمت دارد.

نیم پوتین دابل پلات فرم از جوزه زانوتی-6 نیم پوتین دابل پلات فرم از جوزه زانوتی-5 نیم پوتین دابل پلات فرم از جوزه زانوتی-4 نیم پوتین دابل پلات فرم از جوزه زانوتی-3 نیم پوتین دابل پلات فرم از جوزه زانوتی-2

کفش مردانه درایوینگ از برند تادز

کفش مردانه درایوینگ از برند تادز

کفش مردانه Driving Shoes اساسا به عنوان یک کفش راحتی برای خودرو سواران و راحتی آنها در فشار دادن پدال های خودرو ها طراحی شده ولی محبوبیت آن چنان گسترده بود که عملا امروزه در هر موقعیتی پوشیده می شود.

درایوینگ نوعی کفش راحتی بدون بند است که پاشنه هم ندارد و کف صافی دارد و اصولا برند معروف Todds در تولید این گونه کفش های راحتی استاد است و شهرتی جهانی دارد. شما می توانید با پرداخت 425 تا 775 دلار یک جفت از کفش های راحتی درایوینگ بخرید که مطمئنا عمر و دوامی طولانی برایتان خواهد داشت.

کفش مردانه درایوینگ از برند تادز-6 کفش مردانه درایوینگ از برند تادز-5 کفش مردانه درایوینگ از برند تادز-3 کفش مردانه درایوینگ از برند تادز-4 کفش مردانه درایوینگ از برند تادز-2

کفش زنانه دورسی از ماتولوبلانیک

کفش زنانه دورسی از ماتولوبلانیک

مانولو بلانیک مانند کریستین لوبوتن، ایو سن لورن و جیمی چو از بزرگان تولید کننده کفش های زنانه و شاهکار جهان است. از بهترین کارهای مانولوبلانیک اسپانیایی الاصل و شاهکار های مد همیشگی جهان کفش Dorsay است.

در فیلم معروف The City که در زمینه از فضای مدیریت، مخصوصا مد کفش ساخته شده بود، می بینیم که شخصیت اول فیلم وارد مهمانی می شود و وقتی که از او خواسته می شود تا کفش های دورسی خود را در بیاورد اندکی بعد متوجه می شود که آنها را به خاطر زیبایی فوق العاده شان دزدیده اند.

جلوی این کفش پاشنه بلند زنانه باز است و آن قسمت پوشیده اش هم به صورت چین چین طراحی شده و با یک حلقه بیضی شکل جواهرنشان مزین شده است تا همچون یک کفش زنانه شیک و مجلسی بدرخشد. قیمت این شاهکار جاودان بین 735 تا 775 دلار است.

از دیگر کفش های همواره ماندگار و مد روز می توان به کفش پاشنه بلند زنانه و پلاستیکی Lady Dragon از طراح بنام و آوانگارد Vivienne Westwood اشاره کرد که با آن پاشنه 4 اینچی خود حدود 225 دلاری قیمت دارد. همچنین صندل پاشنه بلند Tribute Sandal از ایو سن لورن با 857 دلار طرفداران خود را دارد.

رویه ای از چرم گوساله

کفش راحتی بدون پاشنه زنانه فراگامو از طراح بنام ایتالیایی سالواتوره فراگامو دارای رویه ای از چرم گوساله است. این کفش 450 دلاری خریدارانی چون آنجلینا جولی و جنیف انیستون دارد. آخرین مورد قابل اشاره هم چکمه های Hunter Wellingtons حدود 200 دلاری است.

این قدیمی ترین کفشی که هنوز مد محسوب می شود چکمه سنتی انگلیس ها بوده که از دهه 1880 توسط شکارچیان مورد استفاده داشته است ، با اینکه چکمه های ولینگتونی مارک هانتر تا حدی شبیه چکمه های مشکی آب حوض کشی های خودمان می ماند، ولی با کلی اصلاحات و تغییرات امروزه تبدیل به یک چکمه شیک و نامتعارف شده و تا به حال از مد نیافتاده است.

کفش زنانه دورسی از ماتولوبلانیک-5 کفش زنانه دورسی از ماتولوبلانیک-2 کفش زنانه دورسی از ماتولوبلانیک-3 کفش زنانه دورسی از ماتولوبلانیک-4 کفش زنانه دورسی از ماتولوبلانیک-1

اگر این مقاله را پسندیدید برای دوستانتان در پیام رسان های معروف به اشتراک بگذارید، ارسال شما به ما کمک می کند همواره بهترین مطالب جهان را با بالاترین کیفیت ارائه کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “کفش های همیشه مد

  1. ناهید گفت:

    مطلب جالبی بود تشکر از شما.

    1. سلام، خوشحالیم که پسندیدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *